Menu
Your Cart

BLOG

Witold 22 Apr 1 10454
Rubiny kamienie które kojarzą się z miłością, namiętnością gorącymi uczuciamiSwą nazwę rubin zawdzięcza greckiemu słowu ruber – czerwony.  Swoją wspaniałą, soczysto - czerwoną barwę uzyskuje dzięki śl..
Witold 21 Apr 0 63038
Jeśli i Ty poszukujesz optymizmu mamy coś co na pewno pomożeKrzemień pasiasty może być rozwiązaniem na smutne ponure dni, to właśnie on nazywany jest powszechnie Kamieniem Optymizmu. Przez wielu okreś..
Witold 20 Apr 0 6199
Szafir - Magia zaklęta w kamieniuOd starożytności przypisywano mu magiczne właściwości. Przez Persów uznawany był za kamień nieśmiertelności i wiecznej młodości, a w XIII wieku papież Innocenty II wyd..
Witold 20 Apr 0 6081
Diament to najdroższy kamień szlachetny świata - jeżeli też tak myślicie koniecznie zapoznajcie się z listą TOP 5 najdroższych kamieni szlachetnychJadeitJednym z najcenniejszych kamieni szlachetnych n..
Witold 20 Apr 0 9419
Jeśli planujesz oświadczyny, lub chcesz sprawić swojej Wybrance niespodziankę na Walentynki, urodziny, święta lub rocznicę - koniecznie musisz postarać się zmierzyć rozmiar pierścionka, oto kilka niez..
Witold 15 Apr 0 15169
1. Czy sklep prowadzi również sprzedaż stacjonarną?Studio Jubilerskie to duża rodzinna firma która jest właścicielem własnej pracowni złotniczej, a także sklepu stacjonarnego przy siedzibie firmy.Serd..
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)