Menu
Your Cart

O nas

Serdecznie witamy na naszej stronie studiojubilerskie.pl

   Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją wyrobów jubilerskich z długimi tradycjami. W naszej ofercie znajdą Państwo subtelną i wyjątkową biżuterię w atrakcyjnej cenie. Wykonujemy również ekskluzywną biżuterię na indywidualne zamówienia. Kupując w naszej firmie macie Państwo gwarancję najwyższej jakości.

   Wszystkie produkty przedstawione na stronie StudioJubilerskie.pl są nowe i wykonywane od podstaw przez naszych złotników. Każdy z przedmiotów przechodzi swój proces aby trafić na końcu w Państwa ręce. Od projektu, wykonania formy, odlewu, polerowania wstępnego, oprawy kamieni (zakuwanie), polerowania, rodowania aż do końcowej inspekcji jakości. Każdy z pierścionków projektowany jest na wcześniej ustalony rozmiar. W naszych produktach stosujemy brylanty bardzo wysokiej klasy i dołączamy certyfikaty autentyczności. Wszystko po to aby zapewnić Państwu jak najwyższą jakość.

   Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez pocztę kurierską i Pocztę Polską. Nasze przesyłki nigdy nie zdradzają swojej zawartości. Są starannie zabezpieczone. Staramy się aby terminy realizacji Państwa zamówień były jak najkrótsze i nie przekraczały 10 do 14 dni roboczych wraz z dostawą do domu. Dokładne orientacyjne terminy znajdują się przy każdym produkcie. Wszystko jest uzależnione od ilości zamówień w danym momencie. W naszej firmie mają Państwo gwarancję, że otrzymują Państwo produkt, który został wykonany specjalnie na Państwa życzenie i nie był wcześniej przez nikogo noszony ani nie pochodzi ze zwrotów.

   Do każdego zakupionego wyrobu dołączamy paragon z kasy fiskalnej.

   Czekamy również na pytania z Państwa strony związane z naszą ofertą. Udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i postaramy się rozwiać różne wątpliwości. Chcielibyśmy spełniać oczekiwania i uzupełniać naszą ofertę o Państwa sugestie.

   Komunikacja za pomocą poczty elektronicznej jest traktowana priorytetowo, dlatego zachęcamy do korzystania z tej właśnie formy kontaktu. Na każdą wiadomość postaramy się odpowiedzieć w ciągu maksimum 4 godzin (dni robocze).


Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres e-mail: sklep@studiojubilerskie.pl

Jesteśmy także do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: +48 727 444 885

Ze względu na różną specyfikę pracy naszej pracowni jubilerskiej podczas kontaktów telefonicznych bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.


Jako bezpośredni producent zapraszamy do odwiedzenia również naszej strony pracowni złotniczej znajdującej się pod adresem: www.jubilergasior.pl a także fanpage na facebooku Jubiler Gąsior. Znajdziecie tam państwo wiele zdjęć bezpośrednio z pracy i dowiecie się jak powstaje nasza wyjątkowa biżuteria.


Adres siedziby Działu Obsługi Klienta:

StudioJubilerskie.pl
Firma Handlowo Usługowa VITO Witold Gąsior
Wąska 13/2
38-300 Gorlice
NIP: 7382105261